KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Krita 5966280
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller krita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri oskar bergman vattenfärg
-
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:49
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller krita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri oskar bergman vattenfärg
-
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:49